Genel Hizmetlerimiz

Yurtlarımızda konaklayan her öğrencimize standart olarak birer yatak, çarşaf, nevresim, yastık, yastık kılıfı gibi temel malzeme verilmektedir. Tüm odalarımızda her öğrenci için birer adet olmak üzere; çalışma masası, kitaplık, elbise dolabı, karyola veya ranza, çalışma sandalyesi ve her oda için bir buzdolabı tahsis edilmektedir.

Yurtlarımız öğrenci odalarında soba, radyatör, ocak, fırın, klima, halojen aydınlatma gibi aşırı yük çeken elektrikli cihazların kullanılmasına güvenlik nedenleri ile izin verilmemektedir.

Tüm yurtlarımızda 7/24 hizmet veren çalışma odaları mevcuttur. DMF binasında 24 saat açık olan bir çalışma salonu bulunmaktadır. Ayrıca, öğrencilerimizin gerekli araştırma çalışmalarını yapabileceği Kütüphane de 24 saat hizmet vermektedir.

Tüm yurtlarımızda bulunan mutfaklarda; evyeli mutfak tezgahı ve malzeme dolaplarının yanısıra elektrik ocağı, mikrodalga fırın,bulaşık makinası, tost makinası, ekmek kızartma makinası ve su ısıtıcısı bulunmaktadır. İsteyen öğrencilerimiz, 24 saat süresince bu alanlarda kendi istedikleri yiyecekleri hazırlama imkanına sahiptir. Ayrıca öğrencilerimizin yemek yiyebileceği yemek masaları ve sandalyeleri bulunmaktadır.